KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14623301
nr 1462 3301
Ingemar Lööf
(1929-2007), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 2/15, daterad -61. Bildmått: 16x24, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
måndag 25 april 2022
kl 19:33:31
Ingemar Lööf
Läs mer om Ingemar Lööf